Sonbaharda Antalyada Nereye Gitmeli


Bir sonbahar tatilinde Antalya 'da nereye gitmeli sorusuyla beraber Renaissance Antalya Beach Resort Yorumlarımı aktarmak istiyorum.
2013
6
Aralık
Kasım ayının ortalarında, bu kez iş değil dinlenme amacıyla gittiğim otelde konforu ve spa merkezini kullanmak istedik. Yaz dönemindeki fiyatlara göre oldukça makul fiyatlarla yaptığımız rezervasyon ile kasım ayında 5 günlük küçük bir kaçamak iyi gelecektir diye düşündük.


Özellikle bu dönemde otel fiyatları çok değişken olabiliyor. Bu nedenle otel karşılaştırma sitelerine bakmakta yarar var. Google'a otel karşılaştırma yazdığınızda karşınıza birçok site seçeneği gelecektir. Bu siteler tüm online rezervasyon sitelerini tarayarak sizlere hangi sitede aradığınız otel ne kadar bilgisi verebiliyor.

Gelelim otele... Renaissance Antalya Beach Resort'e iş dışında daha önce bir kez de 2006 yılında gelmiştim ve çok beğenmiştim. Şimdilerde Ultra Herşey Dahil hizmet vermekte olan otelin en beğendiğiniz yanı özellikle Kasım ayında gitmişseniz yemekleri olacaktır. Açık büfe sunulan yemeklerde standart bir otelin açık büfesinde sunulan yemeklerin çok çok ötesinde kaliteli yemeklerle karşılaşıyorsunuz.


Çok özel yemek çeşitleri ve son derece ilgili garsonlarla damak tadınıza hitap eden yemekler yiyebilmek çok güzel...


Otelin Spa merkezi ise bir çok ödüller almış. Özel masajlar ise 40 euro - 120 euro arasında değişkenlik gösteriyor. Renaissance Antalya kapalı havuzu hamamı ve sauna imkanları ile sonbahar ve kış aylarında ziyaret edecekler için de oldukça uygun bir tesis.


Yemek sonrası çam ağaçlarıyla kaplı bahçesinden deniz kenarına yapacağınız yürüyüşleri hiç bir zaman unutamayacaksınız...
Yazar: @OtelUzmanıCOPYRIGHT TATİLUZMANLARI © 2013 - Tüm hakları saklıdır.