Mart Ayı Günübirlik Turlar


Gezip görmeye ve eğlenmeye yoğun tempodan dolayı fazla zamanım yok diyorsanız günübirlik turlar tam size göre diyebilirim.
2014
18
Şubat

Cazip fiyatlara pek çok turizm şirketinin organize ettiği bu turlar İlkbaharın gelmesiylede daha fazla talep görebiliyor.Mayıs ayında dahada güzelleşen yerleri sizin için araştırdık...

ABANT TURU

Abant Günübirlik Turlar

Abant Gölünnün muhteşem manzarasının eşliğinde oksijen kaynağı çam ve köknar ağaçlarının içerisinde güzel bir yürüyüş sizi kendinize getirecek en güzel aktivitelerden birisi. Doğa yürüyüşüne sabah erken saatlerde başlamanızı öneriyoruz. Gün doğumunu Abant'ta seyretmenin hazzına varmak aynı zamanda öğle yemeği saatine kadar Abant gölü etrafında veya orman içerisinde yürüyüş yapabilir öğle saatlerinde göl kıyısında harika bir mangal keyfi sizlere büyük şehrin monotonluğundan uzak doğa ile iç içe güzel bir gün geçirmenizi sağlayacaktır.

KARTEPE TURU

Kartepe Günübirlik Turlar

İş sonrası veya hafta sonu eğlenceleriniz için ideal bir dinlenme, eğlence ve spor merkezi olma özelliğine sahip Kartepe, Kocaeli’nin Maşukiye sınırları içinde. Kartepe’nin diğer artılarından birisi de dört mevsim hizmet vermesi ve dışarıdaki soğuğa aldırış etmeden konakladığınız tesiste yazlık aktivitelerinizi de yerine getirebiliyor olmanız.

Yapacağınız konaklamada, kayak sporundan arta kalan zamanlarda, bölgenin doğal güzelliği birçok ihtiyacınızı karşılayabilmekte. Kısacası Kartepe sadece bir kayak merkezi değil, aynı zamanda romantik bir tatil noktası. Doğanın içine kurulmuş tesislerde yörenin köy kahvaltısı ve alabalık hizmetleri kaçırılmayacak güzellikte. Kiremitte alabalık ve peynirli mantar restoran menülerinin vazgeçilmezleri arasında! Diğer seçenekler arasında; Kiremitte köfte, tavuk ve odun ateşinde pişen yemekler olarak damaklarımızı süslüyor.

Yazar: @TurUzmanıCOPYRIGHT TATİLUZMANLARI © 2013 - Tüm hakları saklıdır.