14 Şubat Hangi Gün?


14 Şubat sevgililer günü bu sene çok güzel bir güne ile bizi karşılamakta hafta sonuyla birleştirip 2-3 günlük güzel bir tatil sizi beklemektedir.
2013
11
Aralık

14 Şubat 2014 Cuma gününe denk gelmekte, 14 Şubat  dinlenmek tatil yapmak için müthiş bir fırsat Cuma akşamından başlıcak tatil pazar gününe kadar sürebilir. Bu güzel ve özel günü değerlendirip değerlendirmemek size kalmış.

Yurtdışı tur seçenekleri değerlendirilebilecek birinci seçenek olabilir. Cuma günü ile birlikte düşünürsek 3 günlük bir tur  uygun olacaktır. Paris, Roma, Dubrovnik, Atina yada Moskova buna uygun destinasyonlar olabilir. Sıcak bölgeleri sevenler için ise Dubail ilk alternatif diyebilirim.


Yurtiçi bir seyahat ile sevgililer gününü kutlamak isteyenler için ise Abant, Uludağ, Kartalkaya, Kartepe gibi seçenekler ilk sırada gelir. Ancak üç günlük güzel bir fırsat düşünüldüğünde Antalya ve Bodrum otelleri de iyi birer seçenek olabilir. 

Bu özel döneme şimdiden rezervasyon yapmakta yarar olacaktır. Özellikle uçak bileti karşılaştırma ve otel fiyatları karşılaştırma sitelerine gözatmanız yerinde bir davranış olacaktır. 

Yazar: @OtelUzmanıCOPYRIGHT TATİLUZMANLARI © 2013 - Tüm hakları saklıdır.